... stále se nacházíte na webových stránkách nejstaršího brněnského futsalového klubu ...


Menu

Kniha návštěv
číst z knihy
přidat vzkaz do knihy

futsal-fifa
e-fotbal
brněnský futsal
stránky ČMFS
Odkazy

Počítadlo
[CNW:Counter]
Abecední seznam soupeřů týmu Tomson STŽ Brno

název soupeřezápasůvýhryremízyprohryskóre
'21' Žďár n.S.11003:1
1.FC Hrůzi Poruba10102:2
1.FC Jakub Ivančice10104:4
1. FC Jakub Ivančice10104:4
1.FC Šumperk400416:35
1.FC Zámek Brno11004:1
1.HSFM Praha11008:0
3.A Slovanské nám. Brno11002:1
4.A Slovanské nám. Brno11003:1
8.A Plovdivská Brno320111:7
9.A Plovdivská Brno21014:2
9 kluků Ostrava10011:3
Absolutteam Hradec Králové11002:1
AC Hradec Králové220014:9
A Club Beneš11006:0
AC Mantinel Střížov11002:0
AC Milan (SVK)22004:1
AC Sparta Ivančice31027:11
AC Sýpka Blansko31113:2
Adast Adamov40222:5
ADC Zbýšov11002:1
Adom110011:1
AFC Toja Brno11006:3
AG Březina32017:3
AGK Brno431020:6
AG Team Brno11002:0
AG Tišnov11007:6
Ajax Novesta Zlín31119:10
Ajax Oslavany1253428:26
Ajax Zlín320114:11
Ajeto Nová Dubnica10102:2
Alfa Žďár n.S.11002:1
Alko Vysočany11001:0
Alko Žďár n.Sáz.10010:3
Almeco Zlín31117:9
Altec Brno532025:11
Amira210114:8
Amor Vyškov1253431:29
Ariston PV11004:0
Arkys10102:2
Arsenal Alexovice31204:3
Arsenal Brtnice330021:2
Arsenal Hlinsko320111:9
Arsenal Oslavany10101:1
ASK211010:5
ASK B21106:3
Askent Přerov11005:0
Athéna21018:4
Atlantis Brno21015:2
Atletico Temogas Levice330011:4
Atletico Vaníček10100:0
Austria Oslavany3419411116:75
AZ Servis220023:2
Bábus Polná51317:7
Banditi Ořechov21016:3
Baník Suchá10100:0
Barbero Praha10010:0
Barnevál se Debrecen (H)10013:8
Bastr11006:1
Béčko Žďár n.S.11002:1
Béďa Team220021:3
Beercastle Blansko10103:3
Benango Veselí na Moravě11007:2
Benjamin Žďár n.S.10103:3
Beton Olomouc10101:1
Bez názvu Brno220012:7
Bílovec1061344:35
Bílý Balet Rosice20204:4
Bimbo Tým Třebíč10012:3
BKS Žďár n. Sáz.1171323:14
Blackburn Brno220012:1
BMT B10102:2
Bobíci11004:2
Bocca Chapelle (B)10015:8
Bohdalice10011:4
Bona Caffé10011:2
Bosch Diesel Jihlava11005:0
Bosonohy Brno10013:5
Boss11008:1
Botafogo Křižánky320110:6
Botafogo Trenčín (SVK)10010:1
Bratčice11009:0
Bratři v triku11005:1
Brněnský Drak24201380:29
Brno-Real10100:0
Budha Clan22005:3
Buffallo Zbýšov53029:5
Bůžci Praha11004:0
Capalík220012:3
Casino21105:0
Casino B20022:4
Cebiko11007:2
Celnice Brno11007:0
Central FC Letňany Praha11003:1
Cerber Brezeg11002:0
CF DBV Lion Šumperk202014:14
Cicvo Brno520311:13
Cigicaga Jistebník10011:6
CK Fugas Hradec Králové20020:3
Coiff Actuel Chatelineau (B)10013:6
Coloseum Brno621310:12
Combix Ústí nad Labem10013:6
Comix22003:1
ČD Brno220012:3
ČD Robe10012:2
Čemos Havlíčkův Brod10010:1
Černí jezdci Brno31118:3
Červené Domky Hodonín20020:4
ČS Televize Brno11003:1
ČSTP 84 Svitavy11002:1
ČS Zlín110014:1
Dakota Ostrava11004:1
Dardas Mostkovice21103:1
Delta Šumperk930640:65
Devils10013:4
Devils Bánská Bystrica10010:3
DFB Adamov10012:5
DFC Brno31115:4
DFC Ekotechniek11005:1
DG 307 Blansko11006:2
Dino Brno19141468:44
Dino Brno 'B'10011:9
DM Servis Brno220017:0
Dolní Kounice10011:2
Dopito Ostrava11001:0
Drnovice11009:4
Drop Team11004:1
Drtič Adamov1264222:13
Dřevěnka Úpice10011:2
Džbán Blansko11002:0
Ekopuro Zlín531114:6
ELVO OEZ10012:3
Era-pack Chrudim400410:23
Erica Brno11006:2
ESC Mikulov11005:0
ESTE Pardubice20024:8
Everton Oslavany11004:0
EX 8.A Plovdivská Brno320120:8
Experiment10016:11
F.S.C. Fleurus (B)10014:6
Fabu Zábřeh10010:1
FAC Brno22006:4
FAC Hybernace Blansko10100:0
Fauna Brno1160541:29
FC 10 Brno541036:11
FC 602 00110016:0
FC Arcadia11003:1
FC Aston Fila Brtnice11005:0
FC Běs Brno11002:1
FC Bohunice Brno10010:2
FC Česká Pošta Jihlava20204:4
FC Haken Brno22008:0
FC Hana (B)10012:7
FC Hostěnice110010:0
FC Ivančice10100:0
FC Janouškova Brno220010:2
FC Jinačovice11001:0
FC Kdyby Praha10010:2
FC Kelta Sedlo11003:1
FC Killers Brno11006:1
FC Kloboučky11005:2
FC König Brno330027:2
FC Lysovice11007:1
FC Mazal Brno11002:1
FC Mord Znojmo11002:1
FC Neptun Brno660025:8
FC Přišli nevím odkud Brno110014:0
FC Rosňa Brno40223:7
FC Rosse Blansko11003:2
FC SB Chrlice412112:11
FC Slatina Brno330022:7
FC Slezský Hradec Králové10010:2
FC Sokolnice Saňaři110011:0
FCS Ruprechtov220012:2
FC Tesco10010:0
FC Union Brno41218:8
FC Union Ústí n.L.10101:1
FC United Ivančice330012:2
FC Úvoz Brno870129:9
FC Vosy10101:1
FC Vrbičky Ivančice10010:5
FC Zlín11005:0
FC Žďár nad Sázavou11002:0
Fénix1081159:23
Fifák Nouzka Vyškov440023:9
FK Dynamik Nitra20024:8
FK Forman 1993 Jičín10010:1
FK Holedná Brno961226:14
FKS Zemědělské stav. HB11009:0
Flaga11005:0
Flamengo Oslavany10011:3
Flamengo Ostrava11005:0
Flender Brno11005:0
Foerstrova Olomouc11003:0
Forest Brno10011:5
Fortis Jihlava11001:0
Frankie Praha10012:3
FS Krasoňov11003:0
Furioso Brno630318:14
G 12 Hradec Králové21104:3
Galatasaray10102:2
Galba Brněnský drak Brno11002:1
Gamaspol Jeseník11003:0
Gasbero220010:5
Generali220023:1
Geoteam Brno22004:0
GKS Třinec10011:2
Gloria11003:1
Grafit Čučice22003:1
Guido Uomo Chatelet (B)10014:5
Gymel Brno813420:22
Gymnázium Tišnov220018:5
Hambas Podlesí31118:3
Hamry n.S.10011:2
Harnach Brno1791765:60
Havrani Brno11003:0
HB Torshavn10012:5
HC Rybářská Ivančice11005:1
Hekto Nové Město n.M.531112:8
Helas Brno2166949:49
Helas K. B10100:0
Helgoland Brno41124:8
Hellas Tour420211:13
Hell boys Brno11005:1
Henkel Ostrava10010:4
Hlt Club440042:7
Horal Stebno Ústí n.L.110013:2
Hošek Světnov11002:1
Hradec Králové220010:3
Hranice na Moravě10010:6
Hubert Nové Město n.M.11005:2
Chaos club Byvoly Nitra (SVK)10102:2
Chlupovi Pozůstalí10010:2
Chrlice11005:2
IBC Club Brno11002:1
IFTC Ostrava10011:16
Incident320112:7
Ivančice10010:1
Izolace Štěpánek10100:0
Jablíčko 'B' Oslavany11002:1
Jablíčko Letkovice11007:3
Jámy Kozel Nové Město n.M.11009:1
Janáček Blansko11003:1
Jednota Mikulov10011:1
Ježci Brtnice10100:0
Ježek Třebíč11003:2
Jihlava11006:0
Jiříkovice11001:0
Jitro Dačice220014:5
JMPM Brno10012:6
Joker Hradec Králové 'B'10014:5
Jonáš10100:0
Jurex Opole11007:4
Juwe Bloky Čadca11004:0
JZD Šlapanice10011:3
K+V22008:2
K+V Brno11005:1
Kalábek731321:16
Kanárci Blansko10010:1
Kanárci Bohuslavice10011:5
Karviná10011:3
Keloc21017:10
Keramika Bezděk11006:2
KH Brno11004:0
Klasici Bedřichov30124:8
Klokan Team Jihlava30123:10
KMF Rajec11005:2
Knock Out1383252:25
Koblížci Brtnice11003:0
Koloťuk Svitavy10010:3
Kometa Brno11006:2
König DB Brno11003:1
Konzervatoř Brno10010:3
KOP 10 Adamov10103:3
Korea Oslavany550013:2
Kormidlo931535:40
Kormidlo Brno21015:5
Kosmos Havířov10011:2
Kovolit Modřice11007:0
Kozel Team Žďár n.S.31205:3
Kozina Vyškov10100:0
Kozoroh Brno22004:0
Krach430118:3
Krach B21106:4
Královo Pole430122:10
Krasno Valašské Meziříčí220023:5
La bomba Žďár11002:0
La Botte10100:0
Lacros Jundrov Brno11009:1
Laguna540132:8
Lazaret Bratislava10011:2
Lazio Brno17221329:66
Lazor Vyškov834129:17
Lažánky11007:2
LBT Bohuňovice Olomouc10011:4
Lehká Noha10103:3
Lerchova Brno11004:1
Lesart11002:1
Levitex Levice (SVK)11002:1
LFC Bago Zakřany11001:0
Litrpúůl Blansko11001:0
Lucky Boys220017:0
Lumas Nitra10102:2
M.F.C. Chatelet (B)20116:7
Madeira22009:1
Maff (AGT) Brno110010:0
Marco Shop Drnovice11003:1
Markíza Bar Prievidza10101:1
Masáci Brno11004:0
Medin Nové Město n.M.210110:5
Medvědi Malé Hoštice210110:8
Megas Frenštát p. Rad.20024:20
Mescala 55 Brno11005:0
Metal Havířov11003:2
Michálek Chrudim410310:21
Mikeska Ostrava10010:4
Mitra640222:9
Mitra B871042:15
MK Brno11002:1
MMFK Viktoria Ivančice11002:1
Modřice11006:5
Monarc Brno330013:3
Moras Tour Greece11003:0
Moravské Knínice11003:0
Motivace632115:8
Motorboys321014:7
MS Trade Blansko220020:4
Naděje Praha31113:3
Napoleon210112:5
Nealco Ostrov n.O.10011:2
Nebovidy32017:2
Nejzbach Vysoké Mýto 'B'630339:27
Nekop540126:10
Neptun team Brno21109:2
Nic Moc Polnička11001:0
Nikolčice11004:2
NK Nitra (SVK)10101:1
NMS Polnička31203:2
Nova Praha11002:1
Nový Jičín11001:0
Nucený výsek Žďár n.s.11003:1
O.M.F. Dayler Šaĺa10101:1
Obřany Brno1454532:36
Ogar Piešťany (SVK)11001:0
Olomučany11005:0
Olpran Olomouc10011:5
Oltec Brno11005:0
Oltles Brno330015:5
Olymp330018:2
Olympic Prostějov11001:0
Omice11006:0
P.Š.M. Pharlep Žďár n.S.11005:0
Pacifik Ostrava20202:2
Páral Brno11005:1
Pedagogická fakulta AGT Brno10012:3
Pegas B10012:6
Pentatron32107:4
Peprmint Prostějov1481561:37
Petria720524:23
Pickles Brno21103:2
Piňo Adamov11003:0
Pip Instal Sa Opole11005:1
Pitchpanti220016:0
Pivoj Praha ZM 'A'10011:2
Pivovar Jehnice11005:1
Platan Písek10011:2
Plumbum Hradec Králové21014:3
Podlesí Brno11004:0
Podskaláci11006:0
Pohoda Třešť11002:0
Pokop Domamyslice640220:11
Pokop Prostějov11003:1
Polanka Bílovice n.Sv.11004:3
PORS Jihlava831414:18
Poslední Dech440011:5
Pozořice11001:0
Pramen Havlíčkův Brod410314:18
Prestige Club Pardubice10012:6
Primon Bosonohy1050549:40
Prior Arrows Jihlava11004:1
Prison10013:6
Pronaks11008:0
PS Kohoutovice Brno1144313:11
Psychotip211012:9
PŠM Pharlep Žďár n.S.11003:1
Q. P. Chrlice22008:5
Q. P. Chrlice B21107:4
Rabbit Brno K.M.F.110010:0
Racek Olomouc21012:3
Radegast Havířov10011:1
Rainbow Kroměříž10013:5
Rangers Chodov11006:4
Rapid Lesná Brno871030:10
Rapid Prostějov110011:0
Raz Náraz Brno11008:0
Real Dobruška10010:2
Real Chudčice1192061:33
Real Predmier-Turzovka (SVK)320110:5
Rebel Club Brno11004:0
Rečkovice10011:7
Red Devils Žďár n.Sáz.1061345:21
Reds Brno10011:2
Restaurace U Kolíků10012:5
Revmatik Pardubice20110:1
Riml Brno11004:1
Rogallo Zbýšov831415:23
RSC Bohunice11007:2
Rudolfská smršť10010:0
Runa Brno530213:4
Rváčov210112:11
Rychlé Šípy Brno11006:0
Řečkovice10014:5
Řečkovice B220015:5
S.R.O.11002:1
S.S.M. Zbýšov10101:1
Sabrina Modelle Levice10012:4
Santos Oslavany21107:2
Saturn Brno1353532:28
Saturn Hlučín20112:3
Sauer Zbýšov20111:2
SC Greens21107:6
Senior Vyškov21016:1
Sešli jsme se Brno11006:2
Schalke Brno11007:2
Sigmatech Šaľa11002:1
SK Bor Plzeň11003:1
SK Botafogo Křižánky20110:2
SK Krmelín631232:18
SK Lerk ml. dorost11004:1
SK Líšeň Brno220014:2
SK Moravany431012:6
Skokani11003:1
SK Rosna Brno611411:16
SK Saňaři Sokolnice11001:0
Skyguard11006:2
Slávia Havířov612337:37
Slávia Krásné údolí11002:1
Slovanský výběr Brno220031:0
Slovan Vyškov10010:1
Slza Znojmo1381461:43
SME Ostrava750238:18
Smršť22008:5
Soccer11001:0
Softball Brno11008:0
Sokol Dobkov10103:3
Sokol Nemošice10101:1
Sokol Rudice22009:2
Sokol Zbýšov31023:5
SONA Havlíčkův Brod11004:1
SOŠ OOM21019:12
Spanilá Jízda11009:1
Sparta Slaný21106:2
Spoje Brno21102:1
Sporting22007:2
Sporting club Vicenza (I)10012:3
Sputnik Brno750223:3
Squadra Blansko1131715:24
SR Šípy Brno11002:1
SSC Bratislava21014:5
SSL Český Krumlov10011:2
SSM Drtič Adamov10011:3
SSM Petřvald11002:1
Staré Brno11009:0
ST Židenice11002:0
Surreal22008:4
Svojek u Staré Paky11003:0
Ševčík Brno990050:2
Šipka Brno10011:2
ŠK Citron Martin (SVK)30033:7
ŠKP Levice220014:5
Šmolovy 'B'10012:3
Špica Rájec Jestřebí11002:1
Šport Astra Podvrbie10011:2
Táboráček Brno31027:7
Tábor City Brno530217:12
Táborská Brno41038:12
Tajvan Ivančice21014:1
Tango Brno21911175:55
Tannesco Brtnice11003:1
Tantra Prostějov10101:1
TDK Havířov10012:3
Technika Brno11005:2
Telekomunikácja Polska Opole10012:5
Templář Ivančice14311041:69
Teplotechna220013:4
Texana Dušejov22005:1
Tipsies Brno1080251:25
Tipsport Havl. Brod10011:3
TJ Dynamo Oleksovice11001:0
TJ Lysovice11009:0
TJ Sport Drnovice412117:20
Toka10014:7
Topol Otrokovice740324:20
Topoly Brno220013:9
Torf Pardubice31027:15
Tornádo Brno10011:3
Torpédo10012:2
Total Slavík Bakov10013:6
Tovop Boskovice11007:2
Trenčín (SVK)10010:2
Triky a pověry Brno11002:1
Triumf11004:0
Tropicana Brno1082045:9
Tyršovák Vyškov520314:15
ÚCF Brno110010:2
UFO541016:3
Uherské Hradiště11004:0
Umělecký prům. A Brno11006:2
Umkvast220010:2
Univer Brno21014:2
Útěchov10010:3
V.S.P.S.V.S. Praha11008:0
Vabank Blansko10011:5
Vavřinec 'B'11003:1
Velešín11003:2
Vémyslice10016:8
Venca club Hradec Králové11004:0
Veteran club11002:0
Veterina 'junior' Brno11003:1
Veterina 'senior' Brno10012:3
VHS Havlíčkův Brod32016:2
Viktor Brno10100:0
Vinohrady Brno20113:3
Vision Brno22008:2
VKD Zbýšov11002:0
Vojkovice11005:0
VSK VFU220015:6
VŠB Ostrava1030745:45
VŠ Kolej Příkop Brno10102:2
VUPP Nové Mesto n. Váhom (SVK)10011:5
Wehicle Club Ostrava11001:0
Wodova22002:0
Wodowa981055:17
Xamax Oslavany20111:1
Zahradní Lipník10011:4
Zámečnictví Hošek Světnov10010:2
Zbrojovka Brno60336:11
Zbrojovka neslyšící Brno11004:3
Zetor Brno10010:2
Zlobice Kuřim10010:3
Znojmo410310:11
Zolcary Ivančice20020:2
Zolcary Letkovice11004:0
ZRTV Zálešná Gottwaldov11004:1
ZŠ Kamenačky Brno11001:0
Žabiňáčci Brno22009:0
Žabinští Vlci50241313125:82
Žaves Brno1062238:18
Žaves Letná10102:2
Žďárský Beton541019:13
Železniční stanice Liberec10102:2
Žežuši Nové Město n.M.20021:5
Židenice11003:0
Žízeň Hradec Králové10010:1
Žízeň Znojmo11005:2


  datum založení :
18.května 1982  
  president klubu :
Petr Růžička  
  
  vedoucí týmu :
Roman Šimeček  
Zezulova 13  
620 00 Brno  
+420 777 571 663   
futsal@simecek.cz  
  registrační č. ČMFS :
602901  
  registrace MV ČR :
VSP/1-2109/90-R  
  IČO:00547654  
  E-mail :
  tomson.stz.brno@seznam.cz  

Copyright © 2002-9 Ing. Roman Šimeček futsal@simecek.cz, optimized for Interner Explorer, designed and created by Radek Březina & Martin Charvát